לפגוש את עצמנו באמצע החיים עם אליה טל גבע

כתבה על אליה באתר "רובע צפון מזרח"

היא יפה, חכמה, מוכשרת ומסקרנת ויש לה כמה וכמה כובעים. באמצע החיים, נדמה שמצאתי אחות אבודה (כמובן שאני חוטאת בלהחמיא לעצמי, אבל תסלחו לי הפעם, נכון?), והתלהבתי עד אין קץ.
תכירו את אליה טל גבע. היא מתהדרת בתארים זמרת, עורכת דין, מגשרת ומאמנת אדלריאנית. אבל העומק והיופי האמיתיים שלה מתגלים במלואם בשיחה עמה. מקווה שאצליח להעביר לכם קצת ממה שיש באשה המיוחדת הזו.
היא גדלה עם אמא זמרת, ומגיל 14 גם היא נמצאת על הבמה, שרה. היא מעידה על עצמה שנחשפה מהר מאוד לחיים האמיתיים, לבמות, לחוסר היציבות של האמנים שמכתיב המצב במדינה. כל זה גרם לה לבחור ללמוד מקצוע פרקטי, יציב, שאין בו עליות וירידות (יש כזה?), והיא למדה תואר ראשון ושני במשפטים, ועבדה כמה שנים בתור עורכת דין. בהמשך גם למדה גישור משפחתי בלשכת עורכי הדין. ואז, כמו שקורה לרבות מהנשים שאני מכירה (כולל אותי), היא ילדה את בנה הבכור, מה שטרף את הקלפים. כשחשבה לחזור לעבודה, הבינה שהיא לא רוצה. היא לקחה פסק זמן ובו הקדישה זמן לילדים.
במהלך הזמן הזה גם למדה כל מיני דברים, וכשהגיעה לערב המבוא ללימודי אימון במכון אדלר, הבינה שהנה, סוף סוף, היא מצאה את המקום הנכון שלה.
כיום היא משלבת בין כל האהבות שלה, ומסייעת לאנשים ברגעים משמעותיים מאוד במהלך בחיים, בעיקר כמאמנת אישית, אך גם כמדריכת הורים ומגשרת. אליה פוגשת נשים באמצע החיים. נשים שחוות משברים, שחושבות על העתיד, שרוצות לשנות משהו, או נאלצות לקום למציאות שונה.
כמה תפקידים יש לנו בחיים – אמהות, בנות זוג, נשות קריירה, מטפלות, חברות. ומה עם שלל המטלות שלנו? בישול, קיפול, חוגים, שיעורים, ספורט כי צריך, לקרוא כי חשוב, להתעדכן, להיפגש, ושוב להקשיב לכל העולם. רק מלכתוב את כל זה התעייפתי. ועוד לא התחלתי לדבר על רגשות האשם, על המחשבות על העתיד, על הילדים. לא לכולן יש את הזמן לעצור לרגע את המרוץ הזה ולשאול איפה אנחנו בכל הסיפור הזה, מהי המשמעות של כל זה? ואיפה ויקטור פראנקל כשצריך אותו?
אליה מציעה לנשים לבצע את העצירה הזו, למרות החיים. ואולי בגללם. יש לה יכולת מיוחדת להיות אנליטית ואמפטית בו זמנית, ולאחר כמה דקות בודדות של שיחה עמה, הבחנתי בשילוב המופלא הזה. היא יודעת לקלוט היטב אנשים ומצבים, ולסייע לאנשים לבצע עצירה ולבחון את הדברים החשובים להם ואיך ניתן לנהל אותם בצורה טובה יותר.
הנשים שמגיעות אליה לאימון יוצאות זקופות יותר, בטוחות יותר במקום שלהן. היא נותנת להן כוח להיות יותר אותנטיות. זה המון בעיני.
היא מתמחה בליווי של תהליכי גירושין (לפני, במהלך ואחרי) הן כמגשרת והן כמאמנת. ליווי בשלב כל כך מורכב וניהול נכון של התקופה, מסייע לילדים ולכל הנוגעים בדבר להסתגל למציאות החדשה. אצלה מותר לאשה להיות, למשך שעה בכל פעם, פשוט מי שהיא. האפשור הזה, תוך ניתוח המצב והצבת מטרות להמשך, עושה את העבודה.
תוכלו להגיע אליה לאחד מארבעה סוגי ליווי:
תהליך אימון של 12 פגישות לכל הפחות – לשינוי בכל תחום בחיים.
אימון בשלבי פרידה וגירושין – מותאם אישית לצרכי המתאמן/ת.
אימון הורים אדלריאני – 10-12 פגישות המשלבות אימון והדרכת הורים.
תהליכי הורים בזמן גירושין – ייעוץ פרטני.

אליה מציעה פגישת הכרות חינם לאחת או אחד מבין אלו שישתפו את הפוסט הזה. לאחר שיחה של כמה שעות איתה, אני יכולה להבטיח לכם שמדובר במתנה מיוחדת שתתנו לעצמכם.
אליה טל גבע. טל' 0544224402. האימונים בשכונת המשתלה, או טלפונית.

לכתבה המלאה

סגירת תפריט